Збалансоване харчування – запорука прибутковості бізнесу


Комбікормовий завод «Константа» пропонує фазове годування птиці із застосуванням спеціально розроблених повнораціонних гранульованих комбікормів для кожного періоду вирощування. Застосовується нормоване годування – це система заходів, спрямована на забезпечення птиці енергією і поживними речовинами для отримання високої продуктивності і якості продукції. Важливим елементом системи нормованої годівлі є регулярний контроль повноцінності харчування. Постійний аналіз ефективності розведення птиці відбувається за результатами обліку показників живої маси, збереження, продуктивності, окремих біохімічних і економічних показників.

Завдання фахівців підприємства та фахівців нашого комбікормового заводу «Константа» полягає в тому, щоб правильно вибрати сировину і розрахувати кількість її складових в раціоні.

Перш за все визначають норму годівлі. Це кількість енергії, протеїну, клітковини, мінеральних речовин, вітамінів і інших біологічно активних елементів, які необхідні для задоволення потреб птиці.

Нормування потреб в рецепті виробляють в розрахунку на 100 г комбікорму і з розрахунку на 1 голову на добу.

Норми годівлі птиці розроблені вченими різних організацій і мають форму «Рекомендацій» для кожного кросу.

Повернутися назад